12 Şubat 2015 Perşembe

ELİTE WORLD HOTEL LOLİVA RESTAURANT ETKİNLİĞİ


Bimutfakikişefin şefleri Özlem Mekik ve  Ayvaz Akbacak'la Elit World Business L'olivo Restaurant Lezzet Şöleni

%100 yerli sermayeli Elit World Oteller zincirinin İstanbul Florya'da bulunan Elit World Business otelin içinde yer alan  L'oliva Restaurant'ta, Bimutfakikişefin şefleri Özlem Mekik ve  Ayvaz Akbacak'ın moderatörlüğünde Elite World Hotels Mutfaklar Koordinatörü ödüllü şef Mithat Yalçınkaya önderliğinde mekan bloggerlarına özel İtalyan mutfağının en özel tariflerinin yer aldığı bir tadım etkinliği düzenlendi.

Bu özel yemekte, Elite World Hotels Mutfaklar Koordinatörü ödüllü şef Mithat Yalçınkaya ve L'oliva Restaurant'ın Executive Şefi Kemal Şenay'da leziz tarifleriyle güne damgasını vurdu. İtalyan mutfağına özel menüde yer alan lezzetler ve fiyatları şöyle; 

- Calzone 28 TL
- Insalata Despinaci 27 TL
- Vitello İnvoltini 50 TL
- Limone Passion 25 TL

sunuldu.

Menüdeki tüm lezzetler büyük beğeni topladı. 15 saatlik bir aşamada hazırlanan Limone Passion, Şefin özel sosuyla sunulan Insalata Despinaci'ye ilgi büyüktü.
Elite World Otelleri

İş, turizm ve eğlence amaçlı konaklamalarınız için benzersiz kalite anlayışıyla hizmet veren Elite World Otelleri'nde konfor, şıklık, güvenlik ve modern teknolojik alt yapıyı bir arada bulabilirsiniz.

Elite World Otelleri Taksim oteller bölgesi Talimhane, Atatürk Havalima’nı yakınında ve Van'da şehir merkezinde konumlanmıştır.

Elite World Otelleri, merkezi konumları gereği alışveriş merkezleri, toplantı, kongre, kültür ve sanat merkezlerine rahat ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz odalarda ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bulabilir, son teknoloji ile donatılmış salonlarında verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.

Elite World Otelleri'nin restoranlarında özenli bir servis eşliğinde Türk ve Dünya mutfaklarının en seçkin lezzetleri geniş menü alternatifleriyle beğeninize sunulurken otellerin bünyesinde yer alan sağlık merkezleri size seçkin bir ortamda zindelik kazanabileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz güzel bir seçenek sunuyor.

Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile Türk misafirperverliğini sentezleyerek, misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan Elite World Otelleri bu amaç doğrultusunda tüm birimlerinde alanında uzmanlaşmış personel ile hizmet vermektedir.

Elite World Otelleri 5 yıl içerisinde otel sayısını 8’e çıkarmayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda,  Basın Express’de temellerini attığı en büyük yatırımı Elite World Europe’u 2015 yılında, zincirin ikinci büyük yatırımı olan Elite World Premium’u 2016’da Maltepe’de hizmete açacak. Bunların dışında ilk yurtdışı yatırımı  St Petersburg’ta 3 yıl içerisinde, ilk resort yatırımı ise  Marmaris’te 2015 yılında hizmete açmayı planlıyor.

Elite World Business Oteli 

Avrupa ile Asya’nın buluştuğu İstanbul’da iş dünyasına özel yeni bir buluşma noktası var…

5 yıldızlı Elite World Business Otel, iş ve turizm amaçlı konaklama ve toplantılarınız için benzersiz kalite anlayışıyla E5 yolu üzerinde Florya kavşağında hizmetinizde…

İstanbul otelleri arasında en iyi iş otellerinden biri olan  Elite World Business Otel İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanı'na, Dünya Ticaret Merkezi'ne, CNR ve Tüyap Fuar Alanı'na yakın bir konumdadır.

Konforlu 181 oda ve süitler, toplam 2000 kişi kapasiteli 11 toplantı salonu, özenli bir servis eşliğinde Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin örneklerin sunulduğu restoranlar, günlük taze pastanızı yerken kahvenizi keyifle yudumlayabileceğiniz “Coffee Company”, keyifli anların tatlı sohbetlerin mekanı “One Bar”, İtalyan mutfağından seçilen lezzet alternatiflerini tadabileceğiniz “L’oliva” tam donanımlı sağlık merkezi ve daha pek çok ayrıcalık sizleri bekliyor.L'oliva İtalyan Restaurant 

Akdeniz’in sıcak ve parlak renkleriyle dekore edilmiş olan L'oliva İtalian&Mediterranean Cuisine öğle ve akşam yemeklerinizin yeni adresi. İtalyan ve Akdeniz mutfağının geleneksel tatlarını bulabileceğiniz bu hoş mekânda mükemmel sunularda lezzetleri tadabilir ve güler yüzlü servisimiz ile tanışabilirsiniz.

   

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder