11 Haziran 2015 Perşembe

ÖZLEM MEKİK İLE GÜNÜMÜZ LEZZETLERİ YEMEK KİTABI LANSMANI

  ÖZLEM MEKİK İLE GÜNÜMÜZ LEZZETLERİ YEMEK KİTABI LANSMANI MUHTEŞEM BİR ETKİNLİKLE ZİYADE FASIL'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİÜnlü şef televizyon programcısı yemek yazarı ve  başarılı iş kadını Özlem Mekik bir başarıya daha imza atarak ilk kitabı olan ÖZLEM MEKİKLE GÜNÜMÜZ LEZZETLERİ okuyucuları ve sevenleriyle buluşturdu. 

Alfa yayınları tarafından yayınlanan ve Mekik 'in mutfağından çıkan birbirinden özel 68 tarifin yer aldığı kitap raflardaki yerini aldı.
Özlem Mekik ile Günümüz Lezzetleri kitap lansmanı Özlem Mekik'in sahip olduğu İstanbul gece hayatının ünlü mekanı ziyade fasılda gerçekleştirildi. 200 kişilik seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı gecenin sunuculuğunu ünlü şovmen Okan KARACAN yaptı.Dergi,gazete,televizyon ve sosyal medyanın tanınan yüzlerinin ağırlandığı geceye İstanbul Vali Yardımcısı Mustafa AYHAN ve eşi katıldı.
Lansman Özlem Mekik'in teşekkür konuşmasıyla başladı.1980-1986 yılları arasında geniş bir hayran kitlesi oluşturmuş ünlü Hollywood dizisi Kara Şimşek'in sahibi ile konuşan ve akıllı otomobil "Kitt" Özlem Mekik ile Sohbeti misafirlere eğlenceli anlar yaşattı.Gece İstanbul Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan 'ın anlamlı konuşmasıyla ve Özlem Mekik'in kitabını ve yemek yapmaya olan aşkını anlatmasıyla devam etti. Hayatını lezzet üzerine kuran yurt içi ve yurt dışında aldığı eğitimlerle damak tadını bir araya getirdiği Özlem Mekik'in imzasıyla birlikte davetlilere Alfa Kitap tarafından hediye edildi.


Ziyade Fasıl'ın  eğlencesine yön veren  Roman Show,Davul Show, Koro Show, Zeybek dans gösterileri davetliler tarafından büyük bir ilgi ve beğeniyle izlendi.Misafirler için Ziyade fasıl 'ın nefis mutfağından lezzetleri misafirlerinden tam puan alan 14 çeşit meze,2 ara sıcak,Hünkar Beğendi,Special İrmik Helvası,Maraşım dondurma sunuldu. Special İrmik helvası,ve Hünkar Beğendi  en beğenilen tadlar arasında yerini aldı.Masalarda  yer alan Özlem Mekik'in kitabının kapağından yapılan orjinal hatıra kitap  kapaklarına davetliler tarafından imzalanarak iyi dilekler ve tebrikler yazıldı.


Nefis lezzetli pasta harikaydı.

 Özlem  Mekik'in  ismi ve imzasını taşıyan kep ve önlüklerin hediye edildiği gecede misafirlerden bir kısım sahneye alınarak koro show yapıldı.Bu muhteşem gecenin unutulmaz anları Uba Foto tarafından ölümsüzleştirildi ve tek tek misafirlere servis edildi."Özlem Mekik İle Günümüz Lezzetleri"kitabının tanıtım gecesi sonunda sponsorlar tarafından davetlilere günün hatırası özel armağanlar sunuldu. Lansman gecesinin hediye ve sunum sponsorları; Home Sweet Home, Alfa Kitab,Uba Foto,Bizim Yağ, Atamer Tekstil,Konfeti Gold,Altınbaşak Mutfak Eşyaları,Lava,Sihirli Spatula,Modalı Gıda,Çiceğim Çiçekçilik,Harf Ajans,Dna Chiefs,Golf Maraşım Dondurma,Gurupinox Bıçakları,Ziyade Fasıl,Hollywood Produksiyon,Onka Medya idi.


 Güzel ve tatlı şefim Özlem Mekik yüzün hep gülsün tebrik ederim başarılarının devamını dilerim.                                            Hiç yorum yok:

Yorum Gönder